Liptovský Mikuáš
  Úvod   /   Návštevník   /   KALENDÁR PODUJATÍ

ADELA A ŠTYRIA CHLAPI

06 Apríl 2024

ADELA A ŠTYRIA CHLAPI

Dom kultúry     ()

Dom kultúry, Veľká sála     18:00     PRIDAŤ DO KALENDÁRA


Výnimočná show, ktorá je zárukou skvelého humoru.

* Adela Vinczeová * Vladimír Kobielsky * Filip Túma * Marek Fašiang * Adam Bardy *

Produkcia: EVENT Factory
Výnimočná show, ktorá je zárukou skvelého humoru, sľubuje okrem iného inteligentné zamyslenia aj priame otázky až ku koreňu veci. Miesto, kde je dovolené narábať slovami s milou roztopašou, ale i vzájomnou úctou.
Na prvý pohľad si možno myslíte, že ich poznáte. Na druhý zistíte, že o nich viete málo. Na tretí začnú zisťovať novinky o sebe navzájom.
Uvoľnené rozprávanie nie len o spoločnej práci, nie len o tom aké to je byť rodičom, ale aj o príjemných nezmysloch.
Množstvo úsmevných situácií spred kamier, ale aj mimo nich v podaní Adely a štyroch chlapov je skutočne predzvesťou večera nabitého smiechom, uvoľnením sa a dobrou zábavou. Títo majstri zábavy nenúteným a prirozdeným spôsobom vtiahnu diváka do diania a ten sa stáva súčasťou show, ktorá je v každom mieste jej konania iná. Diváci, ktorí sú kľúčovou súčasťou celej zostavy majú možnosť svojimi otázkami priamo v priebehu show zistiť o účinkujúcich i niečo naviac.... čo v scenári nie je.
Je skvelé a veľmi zábavné sledovať takých majstrov slova akými účinkujúci bezpochyby sú, ako bravúrne zvládajú i tie najšteklivejšie témy. Bonusom celej show je hudobné vystúpenie celej zostavy účinkujúcich v dvoch hudobných vstupoch.
Na základe toho, že tento projekt je v našej produkcii, čiže produkcii spoločnosti Event Factory, dokážeme ho modelovať a kreovať podľa požiadaviek objednávateľa.

Dĺžka vystúpenia: 1hod. 40min. (bez prestávky)

Predaj vstupeniek v Informačnom centre a v Dome kultúry.

Ďaľšie informácie: http://www.dklm.sk

Vstupné: Dospelí: 24€

Odkaz na vstupenky: https://system.cinemaware.eu/wstep1.php?id=913ff656bf03ae5d6858acece6a0efde3a94bd67b022fb19e1699a33

Naspäť na podujatia